11 listopada 2018 roku w minioną niedzielę obchodziliśmy wielkie Święto Narodowe- 100. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Jakże piękne i wyniosłe Święto dla każdej Polki i każdego Polaka. W każdej miejscowości naszej ukochanej Ojczyzny rozbrzmiewał Polski Hymn Narodowy- Mazurek Dąbrowskiego. W sercach panowała ogromna radość i zarazem duma. Oddaliśmy cześć naszym Przodkom, którzy dzielnie walczyli o to, abyśmy dzisiaj mogli żyć  w wolnej i niepodległej Polsce. Na bok odeszły wszelkie podziały, wszyscy byliśmy w tym wielkim dniu jednością, by móc podziękować zasłużonym  i poległym „za wolność naszą i Waszą”. Minęło 100 lat od tego wspaniałego w dziejach historii Polski dnia, gdzie nasza Ojczyzna po 123 latach uciemiężenia odzyskała swoją suwerenność i chwałę. Razem uczciliśmy tak podniosłą dla Narodu Polskiego rocznicę. Tego dnia osobiście złożyłem wieniec pod Mogiłą Żołnierzy w Zatorze oddając w ten sposób hołd Ojczyźnie jak i tym, którzy przelali w jej obronie swoją krew. Natomiast w Oświęcimiu w moim imieniu wieniec przy Grobie Nieznanego Żołnierza złożył pracownik biura.

Podczas uroczystości wszystkim przyświecał jeden cel-oddanie czci ukochanej Polsce. Atmosfera, która otaczała każdego z osobna była niezwykle uroczysta i wzruszająca.